O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zwalczenia nudy. Od samego początku skupiam się na tym, aby przekazywać swoim czytelnikom wiedzę oraz rady, z których będą mogli czerpać korzyści. Publikuję, bo lubię, ale i z powodu tego, że pragnę poprawiać własny warsztat – w związku z tym jestem otwarty na wszelkiego rodzaju uwagi, oraz poniekąd krytykę rzecz jasna zdrową).
Czytaj i podziel się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić nieco przyjemnych chwil, czytając na niezmiernie różnorodne tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, która mnie otacza. Oczywiście wszyscy posiadamy zróżnicowany punkt widzenia i różne upodobania, dlatego zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad przekazaniem paru słów od siebie, nawet jeśli okażą się one krytyczne – dzięki tego rodzaju uwagom mam możliwość się rozwijać.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na początek kilk tekstów – jeżeli się spodobają, zachęcam do dogłębniejszego odkrywania bloga. Jest on całkiem spory, w związku z czym mam nadzieję, że każdy będzie mógł wykopać na blogu coś dla siebie!